Czcionka: A- A A+

Relacja z III Turnieju Grand Prix Parczewa

IMG 0518Relacja z III Turnieju Grand Prix Parczewa w Tenisie Stołowym w kategorii open

     Mosir w Parczewie zorganizował w dniu 22 stycznia 2017 w sali przy Al. Jana Pawla II 1 w Parczewie III turniej z cyklu o Grand Prix miasta Parczewa w kategorii open. Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników. W pierwszej fazie zawodów rozegrano 5 meczy eliminacyjnych do turnieju głównego. W drabince meczowej rozstawiono 4 najlepszych zawodników po rozegraniu dwóch turniejów, mecze rozgrywano systemem do 2 porażek. Na starcie III turnieju w Parczewie zameldowało się kilku nowych uczestników. Objawieniem stał się Pan Bogdan Wasil z Sernik k/ Lubartowa który nieoczekiwanie wygrał swoje wszystkie mecze i cały turniej. W półfinale spotkał się z prowadzącym po 2 rozegranych turniejach Rafałem Romaniukiem i po wyrównanym meczu zwyciężył 3:2. W finale również po zaciętym pojedynku pokonał Adama Kaczora z Parczewa 3:2. Kolejny ostatni już turniej zostanie rozegrany w połowie lutego i po nim poznamy ostateczne rozstrzygnięcia parczewskiego Grand Prix.

Czytaj więcej...

Relacja z Ferii Zimowych na Mosirze

ferie2017     Relacja z Imprez Sportowo-Rekreacyjnych organizowanych w ramach Ferii Zimowych 2017
     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem w ramach programu „ Ferie Zimowe 2017" w naszym mieście wielu ciekawych imprez o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Programowe imprezy skierowane były głównie do dzieci i młodzieży pozostających w okresie ferii zimowych w Parczewie.
     Zawody miały uatrakcyjnić czas wolny oraz dostarczyć najmłodszym aktywności fizycznej. W pierwszym dniu ferii 16 stycznia w sali Mosiru odbył się Turniej Tenisa stołowego w kategorii szkół podstawowych. W zawodach wystartowały chłopcy z parczewskich szkół podstawowych i okolic. Dzieci rywalizowały systemem do dwóch porażek.

Czytaj więcej...

Koniec działalności Punktów Informacyjno-Konsultacyjnych

IMG 5636 002Szanowni Państwo,
     Informujemy, iż Punkty Informacyjno-Konsultacyjne zakończyły swoją działalność.
     W ramach prac nad Aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2020, zgodnie z harmonogramem projektu w okresie od października 2016r. do połowy stycznia 2017r., funkcjonowały trzy Punkty Informacyjno - Konsultacyjne. Punkty czynne były w trzech lokalizacjach tj. Urząd Miejski, Galeria Fabel, Kompleks rekreacyjno-sportowy Jelonek. W Punktach dyżury pełnili konsultanci, którzy dostępni byli dla mieszkańców o różnych porach dnia (godziny dzienne i popołudniowe) i tygodnia (dni pracujące oraz wolne od pracy). Udzielali oni wszelkich informacji o procesie rewitalizacji oraz o możliwościach i sposobie udziału w pracach nad opracowaniem programu rewitalizacji. Ponadto, w punktach udostępniane były materiały informacyjne, ankiety oraz przeprowadzane konsultacje oraz wywiady z mieszkańcami. Działalność punktów cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców co pozwoliło na uzyskanie wiedzy na temat istniejących problemów oraz potrzeb rewitalizacyjnych na terenie Gminy Parczew.
     Wszystkich zainteresowanych działaniami rewitalizacyjnymi zapraszamy do dalszego kontaktu. Wszelkich informacji udzielą pracownicy Referatu Promocji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Parczewie tel. 83 355 12 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY

Harmonogram odbioru odpadów

     Prosimy mieszkańców Gminy Parczew o zapoznanie się z aktualnymi harmonogramami odbioru odpadów, obowiązującymi od 1 stycznia 2017 roku.

Harmonogramy

Ferie w bibliotece

ksiazki     Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie oraz Filie Biblioteczne w Przewłoce i Tyśmienicy zapraszają dzieci i młodzież na spędzenie ferii zimowych w bibliotece.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Harmonogram ferii w bibliotece.pdf)Harmonogram zajęć329 kB

Ferie Zimowe w PDK

Ferie 2017 plakat strona     Parczewski Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia w ramach ferii zimowych w dniach od 17 - 25 stycznia 2017r. w godz. 10.00 - 13.00.

Zapraszamy na Lodowisko

lodowisko     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Naszego Miasta oraz okolic do korzystania z naturalnego lodowiska, które czynne jest codziennie w godz. 8:00-20:00
Zapraszamy również do korzystania z wypożyczali łyżew, czynnej godzinach: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00, Sobota-Niewdziela 13:00-20:00 Łyżwy figurowe i hokejowe w cenie 4 zł za godzinę.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego wypoczynku !!!

Czytaj więcej...

FERIE Z MOSIREM

logo     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia ferii zimowych na sportowo. 
     Zapraszamy do korzystania codziennie : Ferie Zimowe 2017
W godz. 9.00-20:45 SALA SPORTOWA - tenis stołowy ,bilard, siłownia. Codziennie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych LODOWISKO czynne w godz.8.00-21.00. Wypożyczalnia łyżew od poniedziałku do piątku 9:00-20:45, sobota-niedziela 13:00-20:45
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Program sportowy MOSiR Ferie Zimowe 2017.pdf)Program "FERIE Z MOSIREM"426 kB

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss