Czcionka: A- A A+

Bieg pokoleń.12.06.2016

529x780  images 2016 maj PLAKAT 27 WDP-cdr12Kor     12 czerwca 2016 roku na parkingu przy Bobrówce (była leśniczówka Gościniec) odbędzie się, pod Patronatem Honorowym Wojewody Lubelskiego, Spotkanie Pokoleń w celu upamiętnienia 72 rocznicy walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK. W ramach uroczystości Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań" organizuje „Bieg Pokoleń" na dystansie 3.000m ścieżką dydaktyczną wokół rozlewiska rzeki Bobrówka.
     Zgłoszenia, drogą elektroniczną, do dnia 5 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej, oraz na stronach: LGD www.lgdparczew.pl i Gminy Ostrów Lubelski www.ostrowlubelski.pl. Więcej informacji na plakacie
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Bieg pokoleń 12 06 2016-Regulamin.pdf)Regulamin93 kB
Pobierz plik (Bieg pokolen-Formularz zgłoszeniowy.docx)Formularz zgłoszeniowy16 kB
Pobierz plik (PLAKAT 27 WDP-cdr12Kor.jpg)Plakat4975 kB

Gminne zawody sportowo – pożarnicze

     Na Stadionie w Siemieniu 22 maja odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze z udziałem 4 gmin z powiatu Parczewskiego. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej reprezentowały gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Sosnowica i Siemień, łącznie startowało 26 drużyn.
Z gminy Parczew udział wzięły jednostki: Jasionka, Laski, Koczergi, Parczew, Przewłoka i Wierzbówka. Jednostka OSP w Parczewie do zawodów wystawiła 2 drużyny kobiecą i męską. Zawody składały się z dwóch konkurencji – biegu sztafetowego z przeszkodami i ćwiczenia bojowego.

Czytaj więcej...

NIEPOWTARZALNA OKAZJA - EGZAMIN NA KARTĘ PŁYWACKĄ

Jelonek     Dnia 04.06.2016 r. z okazji DNIA DZIECKA w ramach różnych atrakcji przygotowywanych na ten dzień, proponujemy możliwość zdobycia karty pływackiej.
     Wszystkie zainteresowane osoby – dzieci, młodzież i osoby dorosłe serdecznie zapraszamy na godzinę 11.00.
     Wymagania:
1. Przepłyniecie 200 m w wodzie stojącej dowolnym sposobem, w tym co najmniej 50 m na plecach
2. Wykonanie skoku do wody z wysokości co najmniej 0,7 m
3. Przepłyniecie pod wodą co najmniej 5 m w wodzie stojącej

Koszt karty pływackiej to 25 zł.

     Celem zamówienia odpowiedniej ilości kart pływackich prosimy o dokonanie swoich zgłoszeń na recepcji Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Pozwoli to na otrzymanie karty pływackiej w dniu przeprowadzonego egzaminu.
     Jest jeszcze czas do solidnego przygotowania się do egzaminu.

Informacja o projekcie "Młodzi - Aktywni - Doświadczeni na lubelskim rynku pracy"

Projekt MAD plakat     Szanowni Państwo,
w imieniu Fundacji Polskiej Akademii Nauk jest mi niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu rekrutacji uczestników do projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Młodzi – Aktywni – Doświadczeni na lubelskim rynku pracy".
     Projekt jest skierowany do młodych mieszkańców województwa lubelskiego (osób w wieku 15-29 lat), którzy nie pracują, nie uczą się i nie szkolą, tzw. młodzież NEET.
     Uczestnicy otrzymają kompleksowe wsparcie w postaci:
(1) wsparcie psychologiczne i doradcze (poradnictwo zawodowe indywidualne i grupowe);
(2) pośrednictwo pracy dla każdego uczestnika/ uczestniczki i pomoc w znalezieniu pracy,
(3) specjalistyczne szkolenia, takie jak: „Spawanie elektryczne w osłonie gazów aktywnych – MAG", „Kosmetyczka", „Pracownik obsługi biurowej", „Przedstawiciel handlowy/ techniki sprzedaży", „Monter urządzeń energii odnawialnej" (w tym także stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i wyżywienie w trakcie szkoleń);
(4) płatne staże w przedsiębiorstwach przez okres 3-miesięcy.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (INFORMACJA O PROJEKCIE.pdf)INFORMACJA O PROJEKCIE309 kB
Pobierz plik (Projekt MAD_plakat.pdf)PLAKAT1174 kB

Dzień Dziecka na basenie

Dzień Dziecka plakat A3w 2     Dnia 4 czerwca 2016 roku Kompleks Sportowo-Rekreacyjny "Jelonek" w Parczewie zaprasza na Dzień Dziecka na basenie w godzinach od 7.30 do 21.30. Godzinne wejście dla dzieci do lat 12 - darmowe, a dla młodzieży między 12 -16 lat 50% taniej (3 zł). W programie konkursy i zabawy dla dzieci oraz egzamin na kartę pływacką dla wszystkich zainteresowanych.
     Zapraszamy na wyśmienitą zabawę i konkursy z drobnymi nagrodami.

Ankieta satysfakcji klienta

 Szanowni Państwo
Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety elektronicznej,
której zadaniem jest badanie zadowolenia klienta Urzędu Miejskiego w Parczewie
w celu poprawy jakości świadczonych usług i profesjonalnej obsługi interesantów.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 7 minut.

Link do ankiety

Z poważaniem
Paweł Kędracki
Burmistrz Parczewa
   

Relacja z Turnieju Tenisa Ziemnego na otwarcie sezonu tenisowego w Parczewie

Logo 1     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w dniu 7 maja 2016 na kortach przy Al. Jana Pawła II 1 w Parczewie Turniej Tenisa Ziemnego na otwarcie sezonu tenisowego w Parczewie. W imprezie wystartowało 13 zawodników, rozlosowanych do 4 grup. W grupach zawodnicy rozgrywali mecze każdy z każdym w jednym secie, z każdej grupy eliminacyjnej do dalszych gier awansowało po 2 zawodników, którzy zagrali na krzyż w ćwierćfinałach. Najlepsi zawodnicy ćwierćfinałów spotkali się w półfinałach, a następnie w meczach o pierwsze, drugie miejsce i trzecie, czwarte miejsce.

Wyniki rozegranego turnieju w Parczewie

Galeria

Wystawa malarstwa Teresy Ogórek

Plakat Wystawa T  Ogórek     W dniu 13 maja 2016 roku w Parczewskim Domu Kultury przy ul. Bema 5 odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Teresy Ogórek. Wystawa będzie czynna w dniach od 16 maja do 17 czerwca 2016 roku w godzinach 9.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Wilczym tropem

tropem wilczym

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss