Czcionka: A- A A+

Drugie spotkanie konsultacyjne dotyczące rewitalizacji

Rewitalizacja     Dnia 09 grudnia 2016r. odbędzie się drugie spotkanie konsultacyjne dotyczące rewitalizacji. Przedmiotem warsztatu konsultacyjnego będzie przedstawienie Państwu obszaru rewitalizacji, który został wyznaczony na podstawie badań statystycznych oraz badań ankietowych, przeprowadzonych na terenie gminy Parczew. Ponadto, podczas spotkania odbędą się warsztaty dotyczące opracowania wizji oraz działań rewitalizacyjnych.
     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców w tym przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek administracji publicznej oraz przedsiębiorców, do wspólnej rozmowy o pomysłach na poprawę jakości życia w Parczewie.
     Spotkanie odbędzie się dnia 09.12.2016 w godz. 14.00-17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.
Zapraszamy!
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (harmonogram spotkań 09.12.2016.pdf)Harmonogram II spotkania konsultacyjnego197 kB

UWAGA – zmiana terminów SPOTKAŃ KONSULTACYJNYCH

attention     Szanowni Państwo,
Informujemy, iż nastąpiła zmiana terminów kolejnych spotkań konsultacyjnych dla mieszkańców oraz przedstawicieli różnych grup interesariuszy (przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek administracji publicznej oraz przedsiębiorców), dotyczących tworzenia Lokalnego Programu Rewitalizacji.
Spotkania odbędą się w poniższych terminach:
9 grudzień 2016r. w godz. 14.00 - 17.00 - temat: obszar zdegradowany
19 grudzień 2016r. w godz. 14.00 - 17.00 - temat: generowanie projektów na obszarze rewitalizacji
styczeń 2017r. – temat: konsultacje projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji- dokładny termin ustalony zostanie w grudniu 2016r.
Liczymy na Państwa obecność.

Wernisaż fotografii Angeliki Szczygieł

DSC 2254s     W ramach rozpoczynającego się Kulturalnego Forum Młodzieży w niedzielę 20 listopada w galerii Parczewskiego Domu Kultury, w obecności licznie zgromadzonych gości, burmistrz Parczewa Paweł Kędracki i dyrektor PDK Krystyna Kodym otworzyli wystawę zdjęć Angeliki Szczygieł. Wystawa jest jej debiutem artystycznym, ale zdjęcia Angeliki można znaleźć w różnego rodzaju wydawnictwach związanych z Parczewem. Całkiem sporą ilość jej fotografii zawiera album ,,Światowe Dni Młodzieży 2016” - wydany przez Gminę Parczew - dokumentujący pobyt pielgrzymów w dekanatach parczewskim i wisznickim przybyłych na ŚDM w Krakowie. Gratuluję Angelice wystawy - to wielka rzecz -
i życzę, aby była bodźcem do jeszcze większej pracy i rozwoju jej talentu. Zapraszam do zwiedzania wystawy, a wszystkich, którzy z jakichś przyczyn nie mogą fizycznie odwiedzić naszej galerii, zapraszam do galerii wirtualnej na www.pdkparczew.pl

Eliasz Grunwald

Czytaj więcej...

Wystawa prac fotograficznych Angeliki Szczygieł

Untitled 1     Parczewski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac fotograficznych Angeliki Szczygieł.
     Wernisaż odbędzie sie w niedzielę 20 listopada o godz. 16:00, ekspozycja do 09 grudnia 2016r.
     Wystawa będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 – 18:00.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Untitled 1.jpg)Plakat178 kB

Konkurs plastyczny pt. "Anioł Bożonarodzeniowy" lub "Choinka Świąteczna"

logo pdk01     Organizatorem konkursu jest Parczewski Dom Kultury. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz młodzieży gimnazjalnej z terenu miasta i gminy Parczew. Zadaniem uczestników jest wykonanie figury przestrzennej Anioła lub Choinki, Wysokość prac minimum 30 cm. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Parczewskiego Domu Kultury przy ulicy Bema 5 do 9 grudnia 2016 roku.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU - ANIOŁY I CHOINKI 2016r .pdf)REGULAMIN KONKURSU - ANIOŁY I CHOINKI 2016r167 kB

E-usługi w Urzędzie Miejskim w Parczewie

Szanowni Państwo,
Aktualnie w Urzędzie Miejskim w Parczewie trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.
Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Dziękujemy.


Kampania społeczna "Czad i ogień. Obudź czujność"

Duże logo czad i ogień     Co trzeci pożar powstaje w naszym mieszkaniu – tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej i zbyt często zapominamy o potencjalnych zagrożeniach. W 2015 roku w Polsce odnotowano prawie 30 tys. pożarów mieszkań, 7414 osób trafiło do szpitala, 512 osób poniosło śmierć w pożarach, 50 osób zginęło od zatrucia tlenkiem węgla.

Czytaj więcej...

„KOMÓRKOMANIA” – czyli Dni Dawcy Szpiku w I LO w Parczewie

DKMS fotka 1 1 Medium     W dniach 13-21.10. 2016r. wspólnie z fundacją DKMS, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie przeprowadziło kampanię edukacyjno-informacyjną na temat dawstwa szpiku, zakończoną akcją rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych.

Czytaj więcej...

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss