BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Targi Rolnicze AGRO-PARK

PDK zaprasza na kabaret CZWARTA FALA

kabaret w pdk

Informacja dla mieszkańców

solary logo

Dotyczy: Zadania pn.: „Zaprojektowanie i wykonanie instalacji solarnych w ramach projektu „Czysta energia w Dolinie Piwonii i Zielawy" na terenie gmin: Parczew, Jabłoń, Sosnówka, Podedwórze, Rossosz, Wisznice".

     Gmina Parczew informuje, że w związku z nieterminową realizacją w/w projektu, została rozwiązana umowa na wykonanie kolektorów słonecznych na terenie gminy Parczew z dotychczasowym Wykonawcą zadania.
     Na terenie Gminy Parczew z 428 kpl. instalacji pozostało do wykonania 66 zestawów solarnych. Mając powyższe na uwadze informujemy, że w marcu 2015r. zostanie wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego nowy wykonawca, który dokończy realizację projektu. Przewidywany termin zakończenia realizacji montażu kolektorów z nowym Wykonawcą określono na lipiec 2015r.
     W związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość oraz zapewniamy, że realizacja montażu kolektorów słonecznych zostanie zrealizowana na posesjach wszystkich mieszkańców objętych projektem.

Jarmark Pszczelarski

Fotografia na całej stronie

UWAGA, PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW!!!

ARR     Agencja Rynku Rolnego informuje, iż na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 lutego 2015 r. uruchamia kolejną II turę mechanizmu WPR „Dalszego tymczasowego wsparcia producentów owoców i warzyw - (Dow II)".
     Jest to już III transza wypłat dla producentów owoców i warzyw poszkodowanych przez embargo rosyjskie.
     Od dnia 16 lutego 2015 r. producenci zainteresowani wsparciem mogą składać, do właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego, powiadomienie – na udostępnionym poniżej formularzu:

Czytaj więcej

Wiecej informacji na stronie Agencji Rynku Rolnego

„Dzień Jagielloński” w Lublinie - 7.02.2015 r.

2d. Plakat Dnia Jagiellońskiego II 2015 LUBLIN

Na pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem

plakatcentrumpomocy     Znęca się nad Tobą mąż alkoholik? Ucierpiałeś w wypadku drogowym? A może byłeś molestowany? Od 1 stycznia 2015r. Ty i inne osoby pokrzywdzone, w wyniku przestępstw oraz członkowie ich rodzin, z województwa lubelskiego, możecie otrzymać solidne wsparcie.
     Stowarzyszenie Równych Szans „Bona Fides” i Caritas Diecezji Siedleckiej utworzyły Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej (CPI) w Białej Podlaskiej i Parczewie. W placówkach specjaliści przeprowadzą plan profesjonalnej pomocy, abyś powrócił do normalnego życia.
     Centrum jest współfinansowane ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz Pomocy Postpenitencjarnej Ministerstwa Sprawiedliwości. Podobne placówki działają również w Lublinie, Zamościu i we Włodawie.
     Więcej informacji na temat Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej można znaleźć na stronie www.stowarzyszeniebonafides.pl w zakładce „Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej”.

Wybory Prezydenckie 2015


wybory

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss