Czcionka: A- A A+

Prezentacje Taneczne w PDK

1     W piątek 19 maja 2017r na skwerku obok Parczewskiego Domu Kultury odbyły się „Prezentacje Taneczne” – mini event w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji min. dmuchany zamek oraz gry i zabawy z animatorami dla najmłodszych, zumba oraz ciekawe konkursy z nagrodami o Unii Europejskiej, które wręczała Super Elka.

Czytaj więcej...

Gminne zawody sportowo – pożarnicze.

osp2 ok     W dniu 21 maja 2017 r. na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze z udziałem 4 gmin z powiatu Parczewskiego. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej reprezentowały gminy: Parczew, Jabłoń, Sosnowica i Podedwórze, łącznie startowało 20 drużyn, w tym 2 drużyny żeńskie.

Czytaj więcej...

LUBELSKA VUELTA

Baner Lubelska Vuelta baner1     Lubelska Vuelta to wieloetapowy wyścig na szosie dla kolarzy amatorów. Jego celem jest nie tylko promowanie kolarstwa oraz regionalnych tras rowerowych i miejscowości ale również propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku, turystyki i rekreacji.
Zawody kolarskie w Parczewie są organizowane w oparciu o ogólnopolski cykl imprez pod nazwą Dobre Sklepy Rowerowe ROAD MARATON.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Parczewa

Zawody w     W sobotę 20 maja 2017 r. na zbiorniku „Relaks” w Parczewie odbyły się otwarte zawody w wędkarstwie spławikowym o Puchar Burmistrza Parczewa. W zawodach wzięło udział 42 zawodników i zawodniczek. Przy pięknej słonecznej pogodzie ryby nieźle współpracowały z wędkarzami. Łupem wędkarzy padły karpie, liny, leszcze jazie, płocie i ukleje. Największą złowioną rybą był karp złowiony przez Jana Wilczyńskiego o wadze 1240 g.

Czytaj więcej...

II miejsce dla Zespołu RAHTID CREW

 DSC6558     II miejsce dla Zespołu RAHTID CREW z Parczewskiego Domu Kultury w Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej.
     Serdecznie gratulujemy.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (img054.jpg)Dyplom213 kB

OGŁOSZENIE O WZNOWIENIU RUCHU KOLEJOWEGO NA LINII KOLEJOWEJ NR 30 ŁUKÓW - LUBLIN

     PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii kolejowych w Lublinie informuje o wznowieniu ruchu kolejowego na linii Nr 30 Łuków – Lublin Północny. W związku z powyższym od dnia
11 czerwca 2017r. na linii Nr 30 Łuków – Lublin Północny nastąpi zwiększenie ruchu pociągów kolejowych jak i podwyższenie ich prędkości do V=120km/h.
     Burmistrz Parczewa w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zwraca się z prośbą
o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowo – drogowych i przejściach dla pieszych podczas przekraczania linii kolejowej. Jednocześnie apeluje o niekorzystanie
z „dzikich” przejść przez tory kolejowe w obrębie linii kolejowej.
     

Wystawa malartstwa Róży Szymańskiej i Mariusza Kubiaka

Plakat Róza Mariusz     Parczewski Dom Kultury zaprasza na wystawę rysunku Róży Szymańskiej i Malarstwa Mariusza Kubiaka. Młodzi artyści są uczniami trzeciej klasy Publicznego Gimnazjum w Parczewie.
     W nowym roku szkolnym chcą uczęszczać do Liceum Plastycznego w Nałęczowie.       Wystawa czynna od 22.05 - 23.06.2017r. w godz. 9.00-18.00. 
     Serdecznie zapraszamy !
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Folder RM.pdf)FOLDER475 kB

Sukces Modelarzy z Parczewa w Chełmie

img052     W dniu 20.05.2017r. odbyły się w Chełmie XXI Otwarte Zawody Modeli Latających Swobodnie dla juniorów młodszych. Parczewski Dom Kultury reprezentowała grupa 10 modelarzy wraz z instruktorem Zbigniewem Ziółkowskim.
     Modelarze z Parczewa zdobyli I miejsce w kategorii zespołowej w zawodach ,,Młodzi Modelarze – Lotnicy na Start’’.

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss