OGŁOSZENIE

     W związku z awarią systemu elektronicznego obiegu dokumentów EZD w Urzędzie Miejskim w Parczewie, prosimy o przekazywanie korespondencji w formie papierowej (poczta, faks 83 355 12 26) lub elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dokumenty wysłane po 24 lipca 2014 roku na skrzynkę ePUAP prosimy przesłać ponownie w w/w formie.
     Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Projekt Parczewa wybrany do dofinansowania

Hala targowa     Decyzją Zarządu Województwa Lubelskiego projekt Parczewa został wybrany do dofinansowania z Działania „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów miejskich". Dzięki zwiększeniu środków dostępnych w konkursie, podjęto decyzję o wyborze z listy rezerwowej dwóch projektów: Parczewa i Tomaszowa Lubelskiego.

Czytaj więcej...

PODZIĘKOWANIA BURMISTRZA PARCZEWA

     Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzinom, które w mijający weekend gościły w swoich domach naszych przyjaciół z miasta partnerskiego we Francji – Bressuire. Jestem przekonany, że dołożyliście Państwo wszelkich starań, by ten pobyt nasi przyjaciele wspominali jak najmilej. Dziękuję kierownictwu zakładów pracy tj. Hucie Szkła w Parczewie, Spółdzielni Spomlek oraz Miejskiej Pływalni, firmom, które mieli okazję zwiedzać Francuzi. Osobne podziękowania kieruję w stronę pracowników Urzędu Miejskiego, a w szczególności dla wydziału oświaty z Panem kierownikiem Stanisławem Chojakiem oraz Panią Barbarą Łuć. Dziękuję również Panu Januszowi Trynieckiemu oraz pracownikom wydziału promocji Urzędu Miejskiego. Jestem przekonany, że dzięki Państwa działaniom, również nasi mieszkańcy będą mogli doświadczyć wiele uprzejmości, kiedy będą gościć we Francji.

Paweł Kędracki
Burmistrz Parczewa

Otwarte Mistrzostwa Parczewa w Piłce Plażowej w kat. Open w edycji 2014

1 ZAPROSZENIE Piłka plażowa

Podpisana umowa na przebudowę ulic: Spółdzielczej, PCK i Sportowej

UmowaW dniu 12.08.2014 r. Paweł Kedracki Burmistrz Parczewa podpisał umowę na przebudowę ulic: Spółdzielczej, PCK i Sportowej. W wyniku przetargu konkurs wygrała firma: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Parczewie. Inwestycję o nazwie Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Parczew poprzez przebudowę drogi gminnej nr 103891L (ul. Spółdzielcza) i 103888L (ul. PCK) od drogi powiatowej nr 1636L do drogi wojewódzkiej nr 813 w Parczewie oferent zrealizuje za kwotę 1 150 028,92 zł.

Czytaj więcej...

Ostatnia konferencja projektu: „Parczew w Dziejach”

Obraz 005W dniu 09.08.2014r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie odbyła się ostatnia z cyklu trzech konferencji poświęcona historii Parczewa.
     Konferencja pod nazwą „Parczew na królewskim szlaku historii" została zorganizowana w ramach projektu „Dzieje Parczewa", realizowanego przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Parczewie. Swoje referaty przedstawili historycy z Instytutu Historii UMCS w Lublinie i KUL. Cały projekt związany jest z przypadającą w 2014 roku rocznicą 450-lecia przyjęcia na ostatnim parczewskim sejmie uchwał Soboru Trydenckiego przez Króla Zygmunta Augusta z rąk nuncjusza papieskiego Commendoniego.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

JelonekOsoby posiadające aktualne uprawnienia ratownika wodnego pływalni i zainteresowani pracą ratownika na naszym obiekcie proszone są o składanie swoich CV (z uprawnieniami). Prosimy o bezpośredni kontakt z Kierownikiem Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Informujemy, iż znaczenie ma kolejność zgłoszeń.

Kierownik 
Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego 
"JELONEK"
ul. Polna 34
21-200 Parczew
tel. 83 345 98 36

Projekt "50 plus biznes" - przedłużony termin rekrutacji

plakat projekt 50 plus biznes

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss