Majowy weekend na basenie

MAJÓWKA 2015 plakat

Wybory Prezydenta RP

plakat wybory10 05

Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej

plakat SSPWL Parczew

WYSTAWA PRAC KOŁA MIŁOŚNIKÓW RĘKODZIEŁA W PDK

Wystawa rękodzieła

„Szkolenia z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym ze szczególnym uwzględnieniem korzyści z prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym w województwie lubelskim”

logo szkolenie     W związku z realizacją projektu pt."Szkolenia z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym ze szczególnym uwzględnieniem korzyści z prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym w województwie lubelskim" dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, zapraszamy na dwudniowe, bezpłatne szkolenie skierowane do osób pracujących w sektorze rolnictwa i leśnictwa. Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe,renomowanych trenerów, serwis kawowy i obiad. Szkolenia zaplanowane są w miesiącu kwietniu. Miejsce i terminy szkoleń dostosowujemy do potrzeb uczestników. Ramowy program szkolenia w załączeniu. Zapisy w biurze EUROTOM Centrum Ubezpieczeń i Dotacji w Parczewie, ul.Bema 3 lub telefonicznie 607604230 Renata Jószczuk.

Ramowy program szkolenia - plik pdf

75 rocznica zbrodni katyńskiej

     13 kwietnia 1943 roku Radio Berlin podało informacje o odnalezieniu zwłok kilku tysięcy polskich żołnierzy w lesie katyńskim. Tego dnia okupowana Polska dowiedziała się o tej makabrycznej zbrodni.
     Wiosną 1940 r., wykonując uchwałę Biura Politycznego KC WKP(b) z 5 marca 1940 r., NKWD (sowiecka policja polityczna) wymordowała około 22 tys. polskich obywateli. Wśród zamordowanych na rozkaz Stalina strzałem w tył głowy byli nie tylko oficerowie Wojska Polskiego, ale także policjanci, urzędnicy, uczeni, profesorowie wyższych uczelni, artyści, lekarze, nauczyciele i prawnicy.
     Oficerów z obozu kozielskiego rozstrzelano w Katyniu, tych ze Starobielska – w Charkowie, natomiast policjantów z Ostaszkowa – w Kalininie. Egzekucję więźniów przeprowadzono w więzieniach w Mińsku, Kijowie, Charkowie i Chersoniu. Wszyscy zginęli, bo nie chcieli poddać się okupantowi, pragnęli natomiast walczyć o wolną, niepodległą Polskę.

Zaproszenie do udziału w Indywidualnej Miejskiej Lidze Tenisa Ziemnego w Sezonie 2015 maj-październik

tenisziemny     Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Urząd Miejski w Parczewie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w rozgrywkach Indywidualnej Ligi Tenisa Ziemnego w Sezonie 2015 w dwóch kategoriach wiekowych do lat 16 oraz kategorii open. Zapisy do rozgrywek przyjmujemy osobiście w biurze MOSiR na stadionie przy Al. Jana Pawła II 1 w godz. 8.00-15.00 do dnia 30 kwietnia 2015. lub telefonicznie pod nr 83 3551251 Przewidziane wpisowe do rozgrywek w wysokości 80 zł osoby dorosłe oraz 30 zł uczniowie Osoby , które nie spełnią opisanych wymogów nie będą brane pod uwagę w rozgrywkach. Przewidziany strat ligi nastąpi 9 maja 2014 Szczegółowy terminarz rozgrywek, tabele oraz wszystkie sprawy organizacyjne będą zamieszczane na wskazanej przez organizatorów stronie internetowej. Mecze będą rozgrywane na kortach ziemnych na stadionie Mosir . Zawodników obowiązuje strój sportowy oraz buty przeznaczone do gry na kortach i własna rakieta tenisowa. Dla wszystkich uczestników ligi pamiątkowe trofea sportowe, a dla najlepszych atrakcyjne nagrody rzeczowe.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Zagłosuj na plac zabaw w Parczewie

Plakat-Podwórka-NIVEA -na www


Link do głosowania

Wybory Prezydenckie 2015


wybory

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss