Czcionka: A- A A+

ANKIETA DOTYCZĄCA REWITALIZACJI GMINY PARCZEW

wyborySzanowni Państwo,
Zapraszamy mieszkańców do wypełnienia ankiety dotyczącej miejsc wymagającej rewitalizacji.
Celem ankiety jest poznanie Państwa opinii na temat lokalnych problemów i wskazanie ich na terenie gminy (miejscowość, osiedle, ulica). Wyniki ankiety posłużą do wyznaczenia obszarów, na których koncentracja problemów jest największa i gdzie zostaną zaplanowane przedsięwzięcia rewitalizacyjne, mające na celu poprawę sytuacji. Ankieta jest anonimowa.
Zapraszamy.

E-usługi w Urzędzie Miejskim w Parczewie

Szanowni Państwo,
Aktualnie w Urzędzie Miejskim w Parczewie trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.
Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Dziękujemy.


Informacja o podpisaniu umowy

podpisanie umowy 002     Informujemy że w poniedziałek 10.10.2016r. w Warszawie w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy udziale p. Kazimierza Kujdy – Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz p. Marka Perlińskiego – Prezesa Zarządu Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Parczewie została uroczyście podpisana umowa o dofinansowanie Projektu pn. „Kompleksowe rozwiązanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Parczew”.

Czytaj więcej

XX Jesienny Konkurs Recytatorski – Eliminacje Gminne

DSC 1659     13 października 2016 r. w Parczewskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Gminne XX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,QUO VADIS – dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu” ogłoszonego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.
     Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, studentów i wszystkich miłośników recytacji z województwa lubelskiego; ma charakter wielostopniowych eliminacji.
     Do turnieju przystąpiło 21 recytatorów z pięciu szkół Gminy Parczew: Szkół Podstawowych Nr 1 i Nr 2 w Parczewie, Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce, Publicznego Gimnazjum w Parczewie oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Punktów Informacyjno- Konsultacyjnych

Na terenie Parczewa rozpoczęły działanie Punkty Informacyjno-Konsultacyjne w ramach opracowywania Lokalnego Programu rewitalizacji. Możecie tam Państwo dowiedzieć się o procesie rewitalizacji oraz przekazać informacje o problemach jakie obserwujecie na terenie gminy Parczew. Gdy wyznaczony zostanie obszar rewitalizacji Punkty Informacyjno-Konsultacyjne będą przyjmować również Państwa propozycje działań rewitalizacyjnych.

Czytaj więcej...

Wystawa malarstwa Agaty Oleksiewicz

plakat Agata     Parczewski Dom Kultury zaprasza w dniu 21.10.2016r. o godz. 18.00 na otwarcie wystawy malarstwa Agaty Oleksiewicz.
Wystawa bedzie czynna od 24.10.2016 do 18.11.2016r. w godz. 9.00-18.00. Serdecznie zapraszamy.

Kulturalne Forum Młodzieży

01 Afisz KFM 2016 r     Zaprezentuj swój dorobek, zrealizuj swoje pomysły. Poznaj ludzi zdolnych i aktywnych, podziel się swoim talentem. Nie stój z boku interesujących wydarzeń, bądz kreatorem i twórcą kultury.
     Parczewski Dom Kultury zaprasza na Kulturalne Forum Młodzieży. Zgłoszenia bedą przyjmowane do 8 listopada 2016 roku. Karty zgłoszeń i szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie PDK.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (01  Afisz KFM 2016 r.pdf)Plakat803 kB

Weź paragon ze sobą

Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju ruszyła ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się niewydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i niezabieranie ich ze sobą, kiedy je otrzymują. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Czytaj więcej...

Rewitalizacja

logo re

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss