Czcionka: A- A A+

Gminne zawody sportowo – pożarnicze.

osp2 ok     W dniu 21 maja 2017 r. na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze z udziałem 4 gmin z powiatu Parczewskiego. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej reprezentowały gminy: Parczew, Jabłoń, Sosnowica i Podedwórze, łącznie startowało 20 drużyn, w tym 2 drużyny żeńskie.
     Z gminy Parczew udział wzięły jednostki: Jasionka, Koczergi, Parczew, Przewłoka, Tyśmienica i Wierzbówka. W tym roku 2 jednostki z Parczewa i Koczerg do zawodów wystawiły 2 drużyny kobiecą i męską. Zawody składały się z dwóch konkurencji – biegu sztafetowego z przeszkodami i ćwiczenia bojowego. Klasyfikacja generalna zawodów drużyn męskich z gminy Parczew przedstawia się następująco: I miejsce OSP Koczergi, II miejsce OSP Tyśmienica, III OSP Jasionka, a kolejne miejsca to: OSP Parczew, Przewłoka i OSP Wierzbówka. Drużyna kobieca z OSP Parczew zdobyła I miejsce a z Koczerg II miejsce i obie awansowały do zawodów powiatowych. Jednocześnie w zawodach powiatowych będą startowały jednostki z OSP Koczergi i Tyśmienicy.
     Najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Dla wszystkich zawodników Burmistrz Parczewa ufundował nagrody rzeczowe.
Zawody sportowo-pożarnicze cieszą się dużą popularnością i sympatią wśród mieszkańców z terenu powiatu parczewskiego i wpisały się w kalendarz corocznych imprez strażackich.
     Gratulujemy zwycięzcom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

KOLEKTORY SŁONECZNE

kolektory-słoneczne

Rewitalizacja

logo re

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Wirtualny spacer

wirtualny spacer

SIP Parczew

logo-sip-przyjaznyparczewski

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

EPUAP - elektroniczny urząd


epuap-1.png

Wilczym tropem

tropem wilczym

E-Inclusion


logo wykluczenie

ISO 9001:2008

LOGO IQNet
LOGO CSQ

Fundusze unijne

kapital

infrastruktura

prow

regionalny

HOTSPOT


rssp

MULTIMEDIA

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss